Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
Svibanj 09, 2021, 10:22:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: [1] 2 3 ... 5
  Ispis  
Autor Tema: ISTRA  (Posjeta: 84424 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zeljko62
Novi član
*

Spol: Muški

« : SijeÄŤanj 15, 2009, 10:47:02 »

Prekrasni su naši zavičaji a i nadasve najljepši,nezamjenjivi!
Nekada živiti život i nije tako jednostavno pa moramo egzistencijalna pitanja rješavati podalje od svojih ognjišta.Tako je možda dragi prijatelji i kod vas kao i kod mene...Istra, kod vas neko drugo odredište .

Pošto sam na našem najvećem poluotoku i velika mi je pristupačnost svim tim ljepotama i raznolikostima uzurpirao sam si pravo da stavim poneku lijepu slikicu iz ovih područja na kojima su jake turističke destinacije, prekrasna mala ribarska naselja,spoj turizma,ratarstva,vinogradarstva,maslinarstva...i niz drugih zanimljivosti koje će vas možda zanimati.

... preko mora vidimo da je na talijanskim Alpama snijeg.

Evidentirano

ŽAC
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #1 : SijeÄŤanj 15, 2009, 11:01:13 »

... sada ćemo pogledati ribarsku lučicu u Svudriji,odlučio sam da počnem sa slikama sa najzapadnije točke lijepe naše.

....odlaze male ribarice nakon novogodišnjih praznika baciti neku vršu...

Evidentirano

ŽAC
Danijela
Novi član
*

Spol: Ženski

« Odgovor #2 : SijeÄŤanj 15, 2009, 11:12:20 »

Joj Žac slike su ti super ja bi iz ovih stopa došla u Istru na kavicu slike me tako mame Namigujem
Evidentirano
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #3 : SijeÄŤanj 15, 2009, 11:25:06 »

...pogledat ćemo sada kako se  rijeka Mirna u smiraj dana stapa s morem kod Novigrada.Njezin je put dug oko 32 km a izvire oko Buzeta -neki izvori tvrde da mirna nema izvora.Na svom putu djelomično razdvaja plodna polja.

... iznad rijeke se prostire most na stubovima kojim možemo prema Puli ili u drugom smjeru prema granicama Plovanija i Kaštel.

Evidentirano

ŽAC
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #4 : SijeÄŤanj 15, 2009, 11:38:10 »

... s obzirom da je Istra oduvijek privlačila ljude sa raznih strana svijeta , a time i raznih kultura i civilizacija tako je to sve skupa ostavilo otiske i na arhitekturi.

Evidentirano

ŽAC
zlata
Novi član
*

« Odgovor #5 : SijeÄŤanj 17, 2009, 09:11:21 »

Da nebiste pomislili kako je Istra samo topla,vrela,ugodna za kupanje ima ona i svojih rijetkih ali jako hladnih istini na volju rijetkih perioda kada živa u termometru pada i do - 12 .

Evidentirano
zlata
Novi član
*

« Odgovor #6 : SijeÄŤanj 17, 2009, 09:29:46 »

.,.,.,.,  i ova mala izladnjela i ozebla ptičica došla je ispred kuće u krošnju palme potražiti malo toplije mjesto a i možda neku mrvicu hrane. Nisam mogla odoliti prizoru a da ne slikam. Naravno poslije sam stavila hranu i na to mjesto je uvijek dolazila da se nahrani.

Evidentirano
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #7 : SijeÄŤanj 17, 2009, 10:58:31 »

Posebno cviječe koje teško uloviti da cvijeta tj. kratko cvate za naše forumašice Danijelu,Kseniju,Snježanu,Groficu iz Zlatinog cvjetnjaka.

Evidentirano

ŽAC
zlata
Novi član
*

« Odgovor #8 : SijeÄŤanj 23, 2009, 07:48:26 »

....  stižemo do Umaga pa ćemo malo pogledati u marini brodice pošto sezona još nije počela a i brodice su  na zimovanju...

« Zadnja izmjena: SijeÄŤanj 24, 2009, 08:29:24 zlata » Evidentirano
zlata
Novi član
*

« Odgovor #9 : SijeÄŤanj 23, 2009, 07:59:50 »

......   otići ćemo malo u stari dio grada do trga ....

.......   bio je tako prekrasan dan u zimskom periodu 2009 godine...

« Zadnja izmjena: SijeÄŤanj 23, 2009, 08:02:38 zlata » Evidentirano
Ličan
Novi član
*

« Odgovor #10 : SijeÄŤanj 24, 2009, 09:11:25 »

Bog prijatelji. Dajte koji sliku iz Poreča - Eufrazijana i prekrasan stari dio grada.
Ove dosadašnje slike su vam prekrasne. Pozdrav
Evidentirano
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #11 : SijeÄŤanj 24, 2009, 09:23:37 »

Bit će prijatelju idemo polako prema Poreču tamo ćemo se malo duže zadržati jel tamo se doista ima šta poslikati
Evidentirano

ŽAC
zlata
Novi član
*

« Odgovor #12 : SijeÄŤanj 25, 2009, 07:35:12 »

Dragi moji prijatelji,  dragi posjetioče pošto je Lijepa naša poprište sportskih aktivnosti ovih dana moram se dotaknuti i te tematike . Naši rukometaši, srcem i tijelom bore se  za što bolji rezultat kojim ne samo da promoviraju sebe nego i našu dragu državu u kojem to god dijelu ili županiji bilo.
                   Svi skupa znamo da uz dobre sportaše moraju ići i sportski objekti bez kojih se isto ne može pa stoga pogledajmo zajedno novo otvorenu dvoranu u Poreču u kojoj se odigravaju rukometni susreti raznih sudionika.

Evidentirano
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #13 : SijeÄŤanj 25, 2009, 08:40:04 »

Jedva da se uspjelo uhvatiti nekoliko škrtih sunčevih zraka da slika što bolje uspije, ali evo strpljenje se isplatilo.

« Zadnja izmjena: SijeÄŤanj 25, 2009, 09:06:10 zeljko62 » Evidentirano

ŽAC
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #14 : SijeÄŤanj 28, 2009, 10:35:46 »

Da nebismo samo išli na more idemo u unutrašnjost Istre,ali doista ispod površine u spilju mramornicu koja se nalazi na području općine Brtonigle između Novigrada i Umaga pa pogledajmo

... nalazi se na stanciji Drušković,rese je raznorazni oblici stalaktita i stalagnita, te stubova raznih boja kod kojih je dominantna bijela.

Vrlo je dobro osvijetljena i uređena maksimalna prohodnost spojenim stazama i stepanicama, čak šta više klaustrofobične osobe osjećat će se ugodno.
« Zadnja izmjena: SijeÄŤanj 28, 2009, 10:55:50 zeljko62 » Evidentirano

ŽAC
 Stranica: [1] 2 3 ... 5
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.