Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
Ožujak 05, 2021, 03:33:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: [1] 2 3 ... 5
  Ispis  
Autor Tema: ISTRA  (Posjeta: 79629 )
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
zeljko62
Novi član
*

Spol: Muški

« : Siječanj 15, 2009, 10:47:02 »

Prekrasni su nai zaviaji a i nadasve najljepi,nezamjenjivi!
Nekada iviti ivot i nije tako jednostavno pa moramo egzistencijalna pitanja rjeavati podalje od svojih ognjita.Tako je moda dragi prijatelji i kod vas kao i kod mene...Istra, kod vas neko drugo odredite .

Poto sam na naem najveem poluotoku i velika mi je pristupanost svim tim ljepotama i raznolikostima uzurpirao sam si pravo da stavim poneku lijepu slikicu iz ovih podruja na kojima su jake turistike destinacije, prekrasna mala ribarska naselja,spoj turizma,ratarstva,vinogradarstva,maslinarstva...i niz drugih zanimljivosti koje e vas moda zanimati.

... preko mora vidimo da je na talijanskim Alpama snijeg.

Evidentirano

AC
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #1 : Siječanj 15, 2009, 11:01:13 »

... sada emo pogledati ribarsku luicu u Svudriji,odluio sam da ponem sa slikama sa najzapadnije toke lijepe nae.

....odlaze male ribarice nakon novogodinjih praznika baciti neku vru...

Evidentirano

AC
Danijela
Novi član
*

Spol: Ženski

« Odgovor #2 : Siječanj 15, 2009, 11:12:20 »

Joj ac slike su ti super ja bi iz ovih stopa dola u Istru na kavicu slike me tako mame Namigujem
Evidentirano
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #3 : Siječanj 15, 2009, 11:25:06 »

...pogledat emo sada kako se  rijeka Mirna u smiraj dana stapa s morem kod Novigrada.Njezin je put dug oko 32 km a izvire oko Buzeta -neki izvori tvrde da mirna nema izvora.Na svom putu djelomino razdvaja plodna polja.

... iznad rijeke se prostire most na stubovima kojim moemo prema Puli ili u drugom smjeru prema granicama Plovanija i Katel.

Evidentirano

AC
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #4 : Siječanj 15, 2009, 11:38:10 »

... s obzirom da je Istra oduvijek privlaila ljude sa raznih strana svijeta , a time i raznih kultura i civilizacija tako je to sve skupa ostavilo otiske i na arhitekturi.

Evidentirano

AC
zlata
Novi član
*

« Odgovor #5 : Siječanj 17, 2009, 09:11:21 »

Da nebiste pomislili kako je Istra samo topla,vrela,ugodna za kupanje ima ona i svojih rijetkih ali jako hladnih istini na volju rijetkih perioda kada iva u termometru pada i do - 12 .

Evidentirano
zlata
Novi član
*

« Odgovor #6 : Siječanj 17, 2009, 09:29:46 »

.,.,.,.,  i ova mala izladnjela i ozebla ptiica dola je ispred kue u kronju palme potraiti malo toplije mjesto a i moda neku mrvicu hrane. Nisam mogla odoliti prizoru a da ne slikam. Naravno poslije sam stavila hranu i na to mjesto je uvijek dolazila da se nahrani.

Evidentirano
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #7 : Siječanj 17, 2009, 10:58:31 »

Posebno cvijee koje teko uloviti da cvijeta tj. kratko cvate za nae forumaice Danijelu,Kseniju,Snjeanu,Groficu iz Zlatinog cvjetnjaka.

Evidentirano

AC
zlata
Novi član
*

« Odgovor #8 : Siječanj 23, 2009, 07:48:26 »

....  stiemo do Umaga pa emo malo pogledati u marini brodice poto sezona jo nije poela a i brodice su  na zimovanju...

« Zadnja izmjena: Siječanj 24, 2009, 08:29:24 zlata » Evidentirano
zlata
Novi član
*

« Odgovor #9 : Siječanj 23, 2009, 07:59:50 »

......   otići ćemo malo u stari dio grada do trga ....

.......   bio je tako prekrasan dan u zimskom periodu 2009 godine...

« Zadnja izmjena: Siječanj 23, 2009, 08:02:38 zlata » Evidentirano
Lian
Novi član
*

« Odgovor #10 : Siječanj 24, 2009, 09:11:25 »

Bog prijatelji. Dajte koji sliku iz Porea - Eufrazijana i prekrasan stari dio grada.
Ove dosadanje slike su vam prekrasne. Pozdrav
Evidentirano
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #11 : Siječanj 24, 2009, 09:23:37 »

Bit e prijatelju idemo polako prema Poreu tamo emo se malo due zadrati jel tamo se doista ima ta poslikati
Evidentirano

AC
zlata
Novi član
*

« Odgovor #12 : Siječanj 25, 2009, 07:35:12 »

Dragi moji prijatelji,  dragi posjetioe poto je Lijepa naa poprite sportskih aktivnosti ovih dana moram se dotaknuti i te tematike . Nai rukometai, srcem i tijelom bore se  za to bolji rezultat kojim ne samo da promoviraju sebe nego i nau dragu dravu u kojem to god dijelu ili upaniji bilo.
                   Svi skupa znamo da uz dobre sportae moraju ii i sportski objekti bez kojih se isto ne moe pa stoga pogledajmo zajedno novo otvorenu dvoranu u Poreu u kojoj se odigravaju rukometni susreti raznih sudionika.

Evidentirano
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #13 : Siječanj 25, 2009, 08:40:04 »

Jedva da se uspjelo uhvatiti nekoliko škrtih sunčevih zraka da slika što bolje uspije, ali evo strpljenje se isplatilo.

« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2009, 09:06:10 zeljko62 » Evidentirano

AC
zeljko62
Novi član
*

« Odgovor #14 : Siječanj 28, 2009, 10:35:46 »

Da nebismo samo išli na more idemo u unutrašnjost Istre,ali doista ispod površine u spilju mramornicu koja se nalazi na području općine Brtonigle između Novigrada i Umaga pa pogledajmo

... nalazi se na stanciji Drušković,rese je raznorazni oblici stalaktita i stalagnita, te stubova raznih boja kod kojih je dominantna bijela.

Vrlo je dobro osvijetljena i uređena maksimalna prohodnost spojenim stazama i stepanicama, čak šta više klaustrofobične osobe osjećat će se ugodno.
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2009, 10:55:50 zeljko62 » Evidentirano

AC
 Stranica: [1] 2 3 ... 5
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.