Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
Rujan 19, 2019, 05:46:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: 1 [2]
  Ispis  
Autor Tema: WEB KAMERA U STAJNICI Online  (Posjeta: 20107 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Stric Mata
Novi član
*

458798669 sexylican@hotmail.de
Profil Email
« Odgovor #15 : Siječanj 28, 2010, 07:52:21 »

Svaka cast kameri...sad cu vise putas pogledat na Web Kameru    Cerim se A mogli ste i jednu u Lipicama i Glibodolu postavit... Namigujem
Evidentirano

a sam vam licki svabo
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #16 : Siječanj 29, 2010, 12:44:19 »

Svaka cast kameri...sad cu vise putas pogledat na Web Kameru    Cerim se A mogli ste i jednu u Lipicama i Glibodolu postavit... Namigujem

.. a kameru u lipe Jezerane? kako mislite iz Glibodola putovat u evropske zemlje a da ne pruojdete kroz lipe Jezerane?
ja bi rekal onako po nai, to nebi bilo u riedu, i to nebi nikako bilo lipo, ne metnut barem jednu a morda i dvi male kamerice na slavni jezeranski most kadi te more uvik pogljedat i snimit draga familija kako putuje preko kapele il' maljena u tuinu po drage, mile, lipe i slatke eure..  Smješko
Evidentirano
Lian
Novi član
*

« Odgovor #17 : Siječanj 29, 2010, 01:13:21 »

Mladene
jesi li dobil moj mail o jezeranskim rtvama?
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #18 : Siječanj 29, 2010, 09:26:27 »

Mladene
jesi li dobil moj mail o jezeranskim rtvama?

bok Nikola..
jes, dobil sam tvoj mail..
i nadopunjuje se polako, jer dobivam informacije direktno od nekih starijih ljudi, a ne elim da ispadne rekla-kazala..

elim dobit maksimum.. Cool

vidit emo a narod kae, pa se ujemo..

p.s. nego ruode moj, a je to bilo na www.stajnica.com da se nis er mogal na njoj nikako logirat? Vrtim očima
Evidentirano
Lian
Novi član
*

« Odgovor #19 : Siječanj 29, 2010, 10:30:16 »

er su bili mali tehniki problemi a danas je sve u redu. Vjerujem da e biti i tako dalje.
Pozdrav i ujemo se. Trebali bi se na i na kavi da malo podivanimo. Ideja za kameru ni loa ali je problem sa napajanjem strujom na mostu. Treba bit u kui radi zatite i drugo.
Evidentirano
Ivica
Novi član
*

« Odgovor #20 : Siječanj 29, 2010, 11:17:30 »

.. a kameru u lipe Jezerane? kako mislite iz Glibodola putovat u evropske zemlje a da ne pruojdete kroz lipe Jezerane?
ja bi rekal onako po nai, to nebi bilo u riedu, i to nebi nikako bilo lipo, ne metnut barem jednu a morda i dvi male kamerice na slavni jezeranski most kadi te more uvik pogljedat i snimit draga familija kako putuje preko kapele il' maljena u tuinu po drage, mile, lipe i slatke eure..  Smješko

ja mislim da se more iz Glibodola proc u Evropske zemlje i mimo Jezeran i to na autoput u krizpolju ako se ne varam Namigujem
Evidentirano

Selo moje malo     
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #21 : Siječanj 29, 2010, 01:26:57 »

ja mislim da se more iz Glibodola proc u Evropske zemlje i mimo Jezeran i to na autoput u krizpolju ako se ne varam Namigujem

.. bolje ne bez prijeke potrebe zaobilazit lipa Jezerana, ki to bude delal niee jimat srie u tuini a niee ni zaradit nuliko uriev kuliko bi mu trebalo.... to su smislile nikakove babe Jezeranske jo prije 50-60 godin!!
da kucnem u drvo da se nebi ureklo.... znali su nai stari svata napravit za svuoj kraj Smješko Smješko
Evidentirano
ppvg
Novi član
*

Spol: Muški

perica.perkovic@zg.t-com.hr

Profil WWW Email
« Odgovor #22 : Siječanj 29, 2010, 06:42:20 »

Ima dvije kamere u Jelvici (Antulii)jedna gleda u Lipice a druga Kripolje Smješko Namigujem
Evidentirano

Stranica: 1 [2]
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.