Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
VeljaÄŤa 25, 2020, 07:19:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Jesen u Lici - slike iz Gospica  (Posjeta: 12170 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Mato
Administrator
Novi član

Spol: Muški

« : Studeni 04, 2006, 01:02:37 »

Evo Marica nam je poslala slike ako netko vec nije vidio obavijest na glavnoj stranici, tu se mogu pogledati: Galerija slika

Jel bio jos netko tamo? Jel imate kakove slike?
Evidentirano
Ličan
Novi član
*

« Odgovor #1 : Studeni 04, 2006, 12:06:15 »

Svaka čast Mari Antulićevoj na ovi slikam. Ja večeras idem na Brinjsku noć u Plitvički motel pa ću zamolit Tonu Rajkovića da sa te noći pustimo u svit dobri slik. Neka vidi narod kako se Ličani zabavljadu. Toni kaže da će jimat visoke goste. Ja sam jim spremil poklon u jime nas Stajničarov, Jezeranac i Lipičarov da se podsitidu na naše lipote.
Ajde cure ugljedajte se na našu Maru i vi ča snimite. Dugo mi se ne javlja Branka Krznarićeva. Vidi se ča brak i udaja dela od naši cur. Odma se privatidu kuće i čovika a za drugo nimadu vrimena. Dajte se malo emancipirajte pa budite slobodne, pa pišite i snimajte.
Bog vas sve skupa poživil i dal vam puno sriće i zdravlja.
Evidentirano
Mato
Administrator
Novi član

« Odgovor #2 : Studeni 07, 2006, 10:49:26 »

Evo jos slika na stranici Licko-senjske zupanije:
http://www.gospic.hr/grafika/Jesen%20u%20Lici%202006/index.html

(kliknite na plavu strelicu desno na vrhu da se prikaze jos slika)
Evidentirano
Cura s Briga
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #3 : Studeni 08, 2006, 04:16:20 »

Jezik   Branka "Krznarićeva" kako ste je nazvali nije bila u mogućnosti slati nove članke i novosti jer joj je komp.bil u kvaru, a ne zbog udaje. Ako mogu komentirat ono o udanim ženama, onda ću reći sljedeće... da sam znala da će ovako lipo bit u braku bila bi se udala i prije. Pazite da vam Branka ne bi dosadila, a još kad joj dođe pojačanje na proliće, ako Bog da da sve bude u redu, onda će se čut ča je Stajnica, a još za ku godinu...ajme meni bolje ne divanit. Eto lipi pozdrav svima koji su se zabrinuli za "Krznarićevu".
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #4 : Studeni 08, 2006, 10:20:45 »

Citat: "Mato"
Evo jos slika na stranici Licko-senjske zupanije:
http://www.gospic.hr/grafika/Jesen%20u%20Lici%202006/index.html

(kliknite na plavu strelicu desno na vrhu da se prikaze jos slika)

Ovo je zbilja bilo fino za vidit, divota jedna kako ljudi oćedu još podelat i jimadu još volje iako je velika kriza u Hrvatskoj pa tako i u našoj Liki, šteta velika što ne odoh tamo to malo pogljedat iz bliza, svaka čast svima koji su uspjeli organizirat ovu "Jesen u Lici"!
Živio Mato!
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #5 : Studeni 08, 2006, 10:34:16 »

Citat: "Cura s Briga"
Jezik   Branka "Krznarićeva" kako ste je nazvali nije bila u mogućnosti slati nove članke i novosti jer joj je komp.bil u kvaru, a ne zbog udaje. Ako mogu komentirat ono o udanim ženama, onda ću reći sljedeće... da sam znala da će ovako lipo bit u braku bila bi se udala i prije. Pazite da vam Branka ne bi dosadila, a još kad joj dođe pojačanje na proliće, ako Bog da da sve bude u redu, onda će se čut ča je Stajnica, a još za ku godinu...ajme meni bolje ne divanit. Eto lipi pozdrav svima koji su se zabrinuli za "Krznarićevu".

...ako se ljudi brinedu, neka ji nek se brinedu, vlja oni znadu zač, evo i ja se  brinem a nimam pojma zač? Eto zato!! Tužan
Brinem se kako je Va "Krznarićka" spominjala tu svoju Stajnicu, kodar će svaki dan pisat o njuoj, eto zač se brinem... :?
Možda Ona misli da će preteć mene MLADENA SERTIĆA iz Jezeran Cool  ..samo neka pruoba majčici pa ćemo vidit.. :shock:..:cry:
Evidentirano
Ličan
Novi član
*

« Odgovor #6 : Studeni 08, 2006, 10:40:53 »

Bog Branka, glavno je da si Ti nam živa i zdrava i da je na putu jedan mali Stajničar (more i mala, sve jedno). Fala i na članku. Daj, molim Te, ništo napiši o gradnji mrtvačnice i pošalji sliku, da narod vidi kako ona napreduje. Puno nam piši, svi smo željni Tvoji prilogov direktno iz Stajnice. Neka naš svit čita. Pozdravi mi sve ukućane i komšije. Bog.
Evidentirano
jezeranac
Novi član
*

« Odgovor #7 : Studeni 09, 2006, 12:26:50 »

DRAGI PRIJATELJI!
JA BI VAS MORAL ISPRAVIT,A MISLIM DA SAM U PRAVU;BRANKA NIJE
VISE KRZNARIC NEGO "PERKOVIC IZ BRIGA"... Jezik

POZDRAV!
Evidentirano
Cura s Briga
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #8 : Studeni 09, 2006, 03:27:21 »

Alo, Jezeranac nisi ni ti bome u pravu. Nije Branka Krznaric, al bome ni Perkovic, vec Pavlovic.
E da mi je znat kaj je to Jezeranac, mozda ga vidam svako malo, a ne znam da je to taj ca toboze zna kako se Branka sad preziva.
Evidentirano
jezeranac
Novi član
*

« Odgovor #9 : Studeni 09, 2006, 04:02:45 »

Dragi moj Licane,Ti si u pravu!Ma sam ti ja bil kuvan i pecen gori u carapi,
i zato sam i mislil da ja znam,a ono k vragu moram se crvenit.Dal je bog
pa mi ne mores vidit facu. :oops:
Lipi pozdrav!
Evidentirano
Cura s Briga
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #10 : Studeni 09, 2006, 06:40:14 »

O, Jezerance! Ako se ne varam ovo posljednje što si napisao bilo je upućeno meni, a ne Ličanu, stoga opet "ispravak netočnog navoda" (kako bi rekli zastupnici u saboru).
Evidentirano
Robert_89.Hr
Novi član
*

Sertić, Bog je nas otac/tata

Profil WWW
« Odgovor #11 : Svibanj 31, 2019, 03:09:00 »

Jesen u Lici Vjecni sokol  Smješko
https://m.youtube.com/watch?v=ZwT6KMXycVs
Evidentirano

Robert_89.Hr
Novi član
*

Sertić, Bog je nas otac/tata

Profil WWW
« Odgovor #12 : Svibanj 31, 2019, 03:11:00 »

Gospic Lika  Smješko
https://m.youtube.com/watch?v=bAbRSEKdehY
Evidentirano

Stranica: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.