Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
Rujan 24, 2022, 07:28:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Pozdrav i T Vinković 835?  (Posjeta: 32493 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ddd
Novi član
*

« : VeljaÄŤa 07, 2008, 09:22:59 »

Kao novi član prvo šaljem Pozdrav korisnicima foruma, a pratim vas dulje vrijeme i to naslove koje se bave traktorima TV. Evo zašto sam ovdje... Namjeravam več neko vrijeme kupit TV 830 (inaće posjedujem 523), ali sam u oglasu naišao na TV ili Prima (što god da je) 835, 2004 godina. Znam da postoje 830 i 840, ali što je ovaj 835??[/b]
Evidentirano
stenta
Administrator
Novi član

Spol: Muški

Profil Email
« Odgovor #1 : VeljaÄŤa 07, 2008, 10:04:13 »

Dobro nam dosli !
Za vase pitanje mi imamo odgovor! Nas vrijedan clana ovog foruma  Expert "GROF" koji vam moze objasniti sve u detalje , a ako on nezna onda cete morati direktno u tvornicu po tehnicke informacije ,al u to cisto sumljam !

Grofe da te cujemo !!! Cool
Evidentirano
tomo vinković
Novi član
*

« Odgovor #2 : VeljaÄŤa 07, 2008, 02:43:13 »

PRIMA JE TVORNICA U BJELOVARU KOJA PROIZVODI TRAKTORE(PRIJE SE ZVALA "TOMO VINKOVIĆ"-TVORNICU "TOMO VINKOVIĆ"JE KUPIO GOSP.ANTE RADIĆ I TU PROIZVODI TRAKTORE,TRAKTORI SU ZELENE BOJE....)U TVORNICI SE RADE(KOLIKO JA ZNAM)TT-830(IMAŠ ZGLOBNI ILI SA PREDNJIM UPRAVLJANJEM....)I TT-840,ZA 835 JOŠ NISAM ČUO,ALI MOŽDA NAŠ DRAGI "GROF"ZNA NEŠTO O TOME PA NEKA POMOGNE AKO MOŽE...TV-523 JE ODLIČAN TRAKTOR-JA IMAN 420 KOJI JE SKORO ISTI KAO I 523....
OVIM NOVIM PRIMA TRAKTORIMA JE OZNAKA TT A NE TV.

POZDRAV

"TOMO VINKOVIĆ
Evidentirano

MARKO
ddd
Novi član
*

« Odgovor #3 : VeljaÄŤa 07, 2008, 03:51:29 »

Evo u iščekivanju "Experta"... još nekih info o 835. Motor je Lombardini 3 cilindra i vodeno hlađenje, tako kaže vlasnik.
Evidentirano
ddd
Novi član
*

« Odgovor #4 : VeljaÄŤa 07, 2008, 04:02:27 »

TV-523 JE ODLIČAN TRAKTOR-JA IMAN 420 KOJI JE SKORO ISTI KAO I 523....

POZDRAV

"TOMO VINKOVIĆ[/quote]

Da, ovaj moj 523 je do prošle godine bio u dosta lošem stanju (ništa se nije ulagalo u njega 10 godina) ali nikada nije stao "na cesti"... prošle godine je bio na kompletnoj reparaturi.

Tamo negdje 89 godine smo kupili 821 i imali smo dosta problema sa njim (koliko se sječam) makar je bio novi, ali je "nestao" za vrijeme rata i poslije smo kupili 523.
Evidentirano
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #5 : VeljaÄŤa 07, 2008, 04:53:44 »

DOBRO DOŠAL NA NAŠ FORUM; DDD.- /NIS MOGAL ODGONETNUT ČA TO ZNAČI/.-, ALI NEMA VEZE., UGLAVNOM DOBRO DOŠAL...

ČA GOD TE INTERESIRA O TRAKTORU SVE TI MOGU POMOĆ.,/OSIM DA TI DAM ILI POSUDIM LOVU ZA ISTO/., IMA TRAKTOR TT-830., TT-835, TT-840., UGLAVNOM OVA DVA 835 I 840 SU ISTI., OĆU REĆ MOTOR JE LOMBARDINI ORGINAL., IMA 36 KS., ALI NA TESTIRANJU SE POKAZALO DA JE JAČI PO VUČNOJ SILI ZBOG MUDROG IZVODA TRANSMISIJE PRIJENOSA., VODOM JE HLADJEN., TRAKTOR MORE BITI ŠIRI, VIŠI, UŽI, TEŽJI, LAKŠI, SA KOTAČIMA 16 COLA I SA KOTAČIMA 20 COLA., PO NARUDŽBI... UGLAVNOM KAO STROJ POKAZAL SE JAKO DOBRO., POGOTOVO KADA JE U PITANJU; FREZANJE, MULJČAR, PREŠA ZA SENO, CIJEPAČ DRVA OD 26 TONA SILE PRITISKA,...

...OVO BI ZA OVAJ PUT BILO SVE PRIJATELJU SA NETA., ČA GOD DA TE POJEDINAČNO INTERESIRA., PITAJ., PIŠI NA NETU., /KRATKO/., A MOREŠ PUTEM P.P. /PRIVATNE PORUKE/., MORE SE POMOĆ PRILIKOM KUPOVINE U TVORNICI "PRIMA"., A MOŽE SE NAPRAVITI STRUČNI SAVJET I PROCIJENA POSTOJEĆEG RABLJENOG TRAKTORA.-!!!

ČITAMO SE...  BOG   GROF
Evidentirano

GROF
ddd
Novi član
*

« Odgovor #6 : VeljaÄŤa 07, 2008, 05:03:22 »

Hvala ti GROF... prvo sam pomislio da je to neka serija koja se i nije pokazala kao kvalitetna pa su je povukli iz prodaje, budući da se više ne prodaje.
Evidentirano
tomo vinković
Novi član
*

« Odgovor #7 : VeljaÄŤa 07, 2008, 05:47:47 »

POZDRAV,GROF TI JE PRAVA ENCIKLOPEDIJA ZA TRAKTORE-SVE ŠTA TI TRIBA ON ĆE TI REĆ,MOLIO BIH TE ddd AKO MOŽEŠ DA STAVIŠ SLIKE SVOGA TOME NA FORUM...GROFE JA MISLIM DA ĆU SVOGA TOMU SLIKAT U AKCIJI I STAVIT NA FORUM VEĆ U NEDILJU-KO GOD IMA BILO KAKVIH SLIKA O TOMI NEKA IH STAVI NA FORUM.

POZDRAV

"TOMO VINKOVIĆ"
Evidentirano

MARKO
tomo vinković
Novi član
*

« Odgovor #8 : VeljaÄŤa 07, 2008, 05:55:45 »

OVDE MOŽETE VIDIT CIJENE TRAKTORA TOMO VINKOVIĆ(I PRIKLJUČAKA)...

http://www.amgrupa.hr/pdf/tv.pdf
Evidentirano

MARKO
tomo vinković
Novi član
*

« Odgovor #9 : VeljaÄŤa 07, 2008, 06:16:53 »

OVO JE OGLAS-PRODAJE SE TOMO VINKOVIĆ.35ks,HIDRAULIČNI VOLAN,VODENO HLAĐENJE,700rs..

http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/rps/ponuda/ps/oglas-8144569.html
Evidentirano

MARKO
ddd
Novi član
*

« Odgovor #10 : VeljaÄŤa 08, 2008, 09:37:05 »

E TV to je taj oglas!

A slika...

Dali je uspjelo?
Evidentirano
ddd
Novi član
*

« Odgovor #11 : VeljaÄŤa 08, 2008, 09:39:30 »

Hm, malo je poveća slika Smješko nisam mislio da je tolika.
Evidentirano
tomo vinković
Novi član
*

« Odgovor #12 : VeljaÄŤa 08, 2008, 02:34:37 »

ddd POZDRAV,TV TI JE ODLIČAN-OČEKUJEMO JOŠ SLIKA

"TOMO VINKOVIĆ"
Evidentirano

MARKO
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #13 : VeljaÄŤa 08, 2008, 03:40:01 »

POZDRAV LIPI NOVOME ČLANU!!!

OVA SLIKICA O TVOME TRAKTORU JE LIPA., JEDINO JE TRAKTORIĆ MALO ZAPUŠĆAN., MA TREBA GA SAMO MALO DOTIRAT., /POZITIVNA KRITIKA/., ALI TRAKTORIĆ TV-523 JE PRAVI MALI DIV.-

BOG I ČITAMO SE   GROF
Evidentirano

GROF
ddd
Novi član
*

« Odgovor #14 : VeljaÄŤa 09, 2008, 08:35:43 »

Pozdrav ljudi, evo izvještaja... išao sam vidjet 835S i to čak do Pašmana. Zašto? Zato što je traktor 2004 godina, 35 ks, 700 rh i cijena 40 000kn sa frezom... i ono što sam sa čovjekom pričao preko telefona činilo se dobra prilika. Došao sam, vidio, isprobao traktor i nisam bio oduševljen... sa obzirom da ima 700 rh i dosta mlad, 4 g. Da ne duljim previše, opčenito stanje traktora mi nije odgovaralo rh, getriba (uglavnom nešto oko prijenosa) se dosta glasno čuje, hidraulika propada i još nekoliko "sitnica" koje su upučivale na aljkav odnos vlasnika prema traktoru. Možda sam krivo procijenio traktor..., ali ja sam od kupnje istoga odustao... bolji je moj stari 523. Do slijedečeg pisanja Pozdrav!
Evidentirano
 Stranica: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.