Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
Studeni 30, 2022, 01:52:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: [1]
  Ispis  
Autor Tema: KAVA SA PREDSJEDNIKOM  (Posjeta: 21626 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasminavg
Novi član
*

Spol: Ženski

jasminavga@hotmail.com
Profil Email
« : SijeÄŤanj 28, 2008, 08:12:32 »

MOJI RODITELJI  I JA U POSJETI PREDSJEDNIKU 21.04.2007,ugodno smo dočekani ......Predsjednik je ponosan što ima ličke krvi a i dosta dobro divani naš lički govor..... Bili smo s njim punih pola sata i zbog ostalih obaveza morao je napustit predsjedničke dvore...Preko nas pozdravil je Liku i nada se skorom posjetu STAJNICI...
Evidentirano
Lipice
Novi član
*

Spol: Muški

http://www.facebook.com/#!/groups/44928721496/

351463115 lipicetv@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #1 : SijeÄŤanj 29, 2008, 02:13:37 »

Ohoho - lipo, lipo Jasmina Namigujem

Samo nevidim nigdi kafu!? Namigujem
Evidentirano

Lee Chan 4 life
Ivica
Novi član
*

« Odgovor #2 : SijeÄŤanj 29, 2008, 05:42:39 »

Lipice kafa se pije u restoranu,a ne kod predsjednika  Sirast
Evidentirano

Selo moje malo     
Gabrijela
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #3 : SijeÄŤanj 29, 2008, 06:59:29 »

Znaci Jive i tebi kad bi dosli u goste morali bi ici u restoran popit kavu, a ne kod tebe :-)
Evidentirano
Ivica
Novi član
*

« Odgovor #4 : SijeÄŤanj 29, 2008, 07:26:18 »

Draga Gabrijela ovo je slikano u presjednickim dvorima,a ne kod predsjednikove kuce  :lol:
Evidentirano

Selo moje malo     
Lipice
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #5 : SijeÄŤanj 29, 2008, 07:29:26 »

Citat: "IVICA"
Draga Gabrijela ovo je slikano u presjednickim dvorima,a ne kod predsjednikove kuce  :lol:

Pa jima i tamo čajna kuhinja kuliko ja znam... Kud bi stigal Stipe da mora ić na kafu u Slavuoniju Namigujem
Evidentirano

Lee Chan 4 life
Gabrijela
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #6 : SijeÄŤanj 29, 2008, 07:35:32 »

a ti dragi Jive mislis da predsjednik ne pije kavu u svom uredu, i da su dosli k njemu kuci mozda bi bil ovako prazan stol :-)
Evidentirano
Ivica
Novi član
*

« Odgovor #7 : SijeÄŤanj 29, 2008, 07:37:46 »

hvala na informacija  :lol:
Evidentirano

Selo moje malo     
jasminavg
Novi član
*

jasminavga@hotmail.com
Profil Email
« Odgovor #8 : SijeÄŤanj 29, 2008, 10:27:41 »

DOBRO DOBRO LJUDI da rješimo to oko kave kod predsjednika.....
Stol je prazan jer smo tek seli u tom trenutku.....mislim da ste to mogli i zaključit.....
Evidentirano
Lipice
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #9 : SijeÄŤanj 30, 2008, 01:30:59 »

.. A odkud cu ja to zakljucit kad nikad nis bil kod priesednika na kafi?! Namigujem

Evo sad znam.. znaci prvo slikanje pa uonda kafa...
Evidentirano

Lee Chan 4 life
jasminavg
Novi član
*

jasminavga@hotmail.com
Profil Email
« Odgovor #10 : SijeÄŤanj 30, 2008, 09:09:04 »

pa lipice nisi trebal ic k predsjedniku da zakljuciš da kafa ne stoji odma na stolu čim zajdeš kroz vrata...... primjer kad dojdeš u goste vlja tebe kafa već čeka na stolu ja mislim da ne.......prvo se malo raskomotiš...ča ni tako....
Evidentirano
Ivica
Novi član
*

« Odgovor #11 : SijeÄŤanj 30, 2008, 09:26:09 »

Jasmina i ja sam tako isto mislil.
Evidentirano

Selo moje malo     
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #12 : VeljaÄŤa 03, 2008, 09:03:01 »

...NA SAMOM POČETKU OVOGA MOGA PISMA.,  NAJPRIJE SE ZAHVALJUJEM DO NEBA "jasminavg"., VAMA I VAŠOJ PREDIVNOJ OBITELJI ČA STE IMALI PRILIKU I TU ČAST BITI SA PREDSJEDNIKOM., I NE BILO KADI, VEĆ U BANSKIM DVORIMA., I NE NA BILO KAKVOJ KAVI., VEĆ NA KAVI SA NAŠIM ČASNIM PREDSJEDNIKOM., STJEPANOM MESIĆEM..., KAKO KAŽE STARI, NAŠ LIČKI NAROD!., SA LEGENDOM ZA ŽIVOTA...

SVI MI ZNAMO NAŠEGA PREDSJEDNIKA UGLAVNOM IZ MEDIJA., KI PIŠEDU OVO I ONO., NA ČA IMADU., A PONEKAD I NIMADU PRAVO., A BOŽE MOJ, SVI MI SMO SAMO LJUDI..., A ETO VAMA I VAŠOJ PREDIVNOJ OBITELJI PRUŽILA SE I TA PRIVILEGIJA, ČAST A BOME I PONOS DA PREDSJEDNIKA VIDITE U PREDSJEDNIČKIM DVORIMA...

OVIM MOJIM PISMOM UJEDNO SE ZAHVALJUJEM VAMA I VAŠOJ PREDIVNOJ OBITELJI., NA PRENESENIM POZDRAVIMA I DOBRIM ŽELJAMA ZA NAS LIČANE OD SAMOG PREDSJEDNIKA., FALA VAM...

JA., MOJA MALENKOST, IMAL SAM PAR PUTA TU ČAST SASTATI SE SA NAŠIM PREDSJEDNIKOM., SLUŽBENO I NESLUŽBENO, SKORO PRIVATNO., I ČA REĆ., MA BOG GA BLAGOSLOVIL., NJEGA I NJEGOVU PREDIVNU OBITELJ., KOJU JA JEDNIM DOBRIM DELOM I ZNAM..., OBITELJI ZA PRIMJER SVIMA...

MA MORAM DODAT I OVO ZA KRAJ., UGLAVNOM NAŠI DRAGI LJUDI., TAJNOVITI, DUHOVITI, NADASVE PAMETNI, SVEZNALICE, KOPIRKE,... I TAKO TO., ZNADU REĆ ILI PRENEST CITATE, PORUKE I SAZNANJA O NAŠEM PREDSJEDNIKU I TO UGLAVNOM SADRŽAJA KAKO JE ON CIGAN IZ CIGANSKE OBITELJI., A ČA REĆ NATO DRAGI MOJI LJUDI., DRAGI MOJI LIČANI I PRIJATELJI LIKE..., DAJ BOG ČA VIŠE TAKOVI CIGANA...

BOG I ČITAMO SE!   jasminavg   FALA VAM DONEBA!!!   BOG   GROF
Evidentirano

GROF
jasminavg
Novi član
*

jasminavga@hotmail.com
Profil Email
« Odgovor #13 : VeljaÄŤa 03, 2008, 02:36:07 »

fala lipa grofe na vom lipom pismu....
eto uspila sam se nakako dokopat da dojdemo do stipe i daj bog da još bude takovi sastankov s njim....jer on je zame i moju familiju jedan VELIKI čovik....a bože ima ljudi ki ga ne volidu i eto nažalost smatradu ga ciganom...al neka Stipe nikad pred nikim ni spustil glavu i more svakog pogljedat u oči......Ljudina je bil i LJUDINA će ostat,a ni ki ga ne volidu nek malo otvoridu oči i vididu ki vara naš Hrvatski narod....LIP POZDRAV
Evidentirano
 Stranica: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.