Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/stajnic/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/stajnic/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
KAVA SA PREDSJEDNIKOM
Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
Siječanj 29, 2023, 09:34:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: [1]
  Ispis  
Autor Tema: KAVA SA PREDSJEDNIKOM  (Posjeta: 22249 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasminavg
Novi član
*

Spol: Ženski

jasminavga@hotmail.com
Profil Email
« : Siječanj 28, 2008, 08:12:32 »

MOJI RODITELJI  I JA U POSJETI PREDSJEDNIKU 21.04.2007,ugodno smo doekani ......Predsjednik je ponosan to ima like krvi a i dosta dobro divani na liki govor..... Bili smo s njim punih pola sata i zbog ostalih obaveza morao je napustit predsjednike dvore...Preko nas pozdravil je Liku i nada se skorom posjetu STAJNICI...
Evidentirano
Lipice
Novi član
*

Spol: Muški

http://www.facebook.com/#!/groups/44928721496/

351463115 lipicetv@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #1 : Siječanj 29, 2008, 02:13:37 »

Ohoho - lipo, lipo Jasmina Namigujem

Samo nevidim nigdi kafu!? Namigujem
Evidentirano

Lee Chan 4 life
Ivica
Novi član
*

« Odgovor #2 : Siječanj 29, 2008, 05:42:39 »

Lipice kafa se pije u restoranu,a ne kod predsjednika  Sirast
Evidentirano

Selo moje malo     
Gabrijela
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #3 : Siječanj 29, 2008, 06:59:29 »

Znaci Jive i tebi kad bi dosli u goste morali bi ici u restoran popit kavu, a ne kod tebe :-)
Evidentirano
Ivica
Novi član
*

« Odgovor #4 : Siječanj 29, 2008, 07:26:18 »

Draga Gabrijela ovo je slikano u presjednickim dvorima,a ne kod predsjednikove kuce  :lol:
Evidentirano

Selo moje malo     
Lipice
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #5 : Siječanj 29, 2008, 07:29:26 »

Citat: "IVICA"
Draga Gabrijela ovo je slikano u presjednickim dvorima,a ne kod predsjednikove kuce  :lol:

Pa jima i tamo ajna kuhinja kuliko ja znam... Kud bi stigal Stipe da mora i na kafu u Slavuoniju Namigujem
Evidentirano

Lee Chan 4 life
Gabrijela
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #6 : Siječanj 29, 2008, 07:35:32 »

a ti dragi Jive mislis da predsjednik ne pije kavu u svom uredu, i da su dosli k njemu kuci mozda bi bil ovako prazan stol :-)
Evidentirano
Ivica
Novi član
*

« Odgovor #7 : Siječanj 29, 2008, 07:37:46 »

hvala na informacija  :lol:
Evidentirano

Selo moje malo     
jasminavg
Novi član
*

jasminavga@hotmail.com
Profil Email
« Odgovor #8 : Siječanj 29, 2008, 10:27:41 »

DOBRO DOBRO LJUDI da rjeimo to oko kave kod predsjednika.....
Stol je prazan jer smo tek seli u tom trenutku.....mislim da ste to mogli i zakljuit.....
Evidentirano
Lipice
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #9 : Siječanj 30, 2008, 01:30:59 »

.. A odkud cu ja to zakljucit kad nikad nis bil kod priesednika na kafi?! Namigujem

Evo sad znam.. znaci prvo slikanje pa uonda kafa...
Evidentirano

Lee Chan 4 life
jasminavg
Novi član
*

jasminavga@hotmail.com
Profil Email
« Odgovor #10 : Siječanj 30, 2008, 09:09:04 »

pa lipice nisi trebal ic k predsjedniku da zakljuci da kafa ne stoji odma na stolu im zajde kroz vrata...... primjer kad dojde u goste vlja tebe kafa ve eka na stolu ja mislim da ne.......prvo se malo raskomoti...a ni tako....
Evidentirano
Ivica
Novi član
*

« Odgovor #11 : Siječanj 30, 2008, 09:26:09 »

Jasmina i ja sam tako isto mislil.
Evidentirano

Selo moje malo     
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #12 : Veljača 03, 2008, 09:03:01 »

...NA SAMOM POETKU OVOGA MOGA PISMA.,  NAJPRIJE SE ZAHVALJUJEM DO NEBA "jasminavg"., VAMA I VAOJ PREDIVNOJ OBITELJI A STE IMALI PRILIKU I TU AST BITI SA PREDSJEDNIKOM., I NE BILO KADI, VE U BANSKIM DVORIMA., I NE NA BILO KAKVOJ KAVI., VE NA KAVI SA NAIM ASNIM PREDSJEDNIKOM., STJEPANOM MESIEM..., KAKO KAE STARI, NA LIKI NAROD!., SA LEGENDOM ZA IVOTA...

SVI MI ZNAMO NAEGA PREDSJEDNIKA UGLAVNOM IZ MEDIJA., KI PIEDU OVO I ONO., NA A IMADU., A PONEKAD I NIMADU PRAVO., A BOE MOJ, SVI MI SMO SAMO LJUDI..., A ETO VAMA I VAOJ PREDIVNOJ OBITELJI PRUILA SE I TA PRIVILEGIJA, AST A BOME I PONOS DA PREDSJEDNIKA VIDITE U PREDSJEDNIKIM DVORIMA...

OVIM MOJIM PISMOM UJEDNO SE ZAHVALJUJEM VAMA I VAOJ PREDIVNOJ OBITELJI., NA PRENESENIM POZDRAVIMA I DOBRIM ELJAMA ZA NAS LIANE OD SAMOG PREDSJEDNIKA., FALA VAM...

JA., MOJA MALENKOST, IMAL SAM PAR PUTA TU AST SASTATI SE SA NAIM PREDSJEDNIKOM., SLUBENO I NESLUBENO, SKORO PRIVATNO., I A RE., MA BOG GA BLAGOSLOVIL., NJEGA I NJEGOVU PREDIVNU OBITELJ., KOJU JA JEDNIM DOBRIM DELOM I ZNAM..., OBITELJI ZA PRIMJER SVIMA...

MA MORAM DODAT I OVO ZA KRAJ., UGLAVNOM NAI DRAGI LJUDI., TAJNOVITI, DUHOVITI, NADASVE PAMETNI, SVEZNALICE, KOPIRKE,... I TAKO TO., ZNADU RE ILI PRENEST CITATE, PORUKE I SAZNANJA O NAEM PREDSJEDNIKU I TO UGLAVNOM SADRAJA KAKO JE ON CIGAN IZ CIGANSKE OBITELJI., A A RE NATO DRAGI MOJI LJUDI., DRAGI MOJI LIANI I PRIJATELJI LIKE..., DAJ BOG A VIE TAKOVI CIGANA...

BOG I ITAMO SE!   jasminavg   FALA VAM DONEBA!!!   BOG   GROF
Evidentirano

GROF
jasminavg
Novi član
*

jasminavga@hotmail.com
Profil Email
« Odgovor #13 : Veljača 03, 2008, 02:36:07 »

fala lipa grofe na vom lipom pismu....
eto uspila sam se nakako dokopat da dojdemo do stipe i daj bog da jo bude takovi sastankov s njim....jer on je zame i moju familiju jedan VELIKI ovik....a boe ima ljudi ki ga ne volidu i eto naalost smatradu ga ciganom...al neka Stipe nikad pred nikim ni spustil glavu i more svakog pogljedat u oi......Ljudina je bil i LJUDINA e ostat,a ni ki ga ne volidu nek malo otvoridu oi i vididu ki vara na Hrvatski narod....LIP POZDRAV
Evidentirano
 Stranica: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.