Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
Prosinac 11, 2018, 03:58:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: [1] 2 3 ... 38
  Ispis  
Autor Tema: JEZERANSKI TRAKTORI; "TOMO VINKOVIĆ", "ZETOR&  (Posjeta: 526072 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
GROF
Novi član
*

Spol: Muški

Profil WWW
« : Kolovoz 23, 2007, 05:26:02 »

AJMO LIKO MOJA, AJMO PAR BESED O JEZERANSKIM POLJOPRIVREDNIM TRAKTORIMA..., KI JE BOLJI, KI JE JAČI, KI IMA VEĆEGA..., MA ČA STE MISLILI,...,TRAKTOR, NARAVNO TRAKTOR...          JA MISLIM DA JE TRAKTOR "tomo vinković" NAJBOLJI.,POGOTOVO AKO ZNAMO DA JE TO HRVATSKI TRAKTOR!!! IZNESITE SVOJE;POHVALE,POKUDE,ISKUSTVA,DOŽIVLJAJE,ZGODE I NEZGODE...                                                                                                             BOG!  PIŠEMO SE..., BOG VAS BLAGOSLOVIO, LIKO MOJA!!!

Evidentirano

GROF
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #1 : Rujan 03, 2007, 11:14:54 »

Evidentirano

GROF
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #2 : Rujan 03, 2007, 11:27:37 »

« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2008, 09:42:41 stenta » Evidentirano

GROF
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #3 : Rujan 03, 2007, 11:46:15 »

« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2008, 09:42:16 stenta » Evidentirano

GROF
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #4 : Rujan 04, 2007, 12:04:34 »

Evidentirano

GROF
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #5 : Rujan 04, 2007, 01:12:30 »

http://www.youtube.com/watch?v=NjykGo7Vzps

FERGUSON
http://www.youtube.com/watch?v=YVR-BqSohYQ

ZETOR
http://www.youtube.com/watch?v=jjPf-vDGxVk

GOLDONI NA TESTIRANJU.-
http://www.youtube.com/watch?v=9O-xN5wP5yU

URSUS.-
http://www.youtube.com/watch?v=EwL-tbrdFOo
Evidentirano

GROF
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #6 : Rujan 08, 2007, 03:29:03 »

...E MOJ NARODE MORAM MALO NAPISAT I O NAŠI HRVATSKI TRAKTORI; TOMO VINKOVIĆ KOJI SE PROIZVODIL OKO 40 GODIN., A PO LICENCI PASQVALLIA IZ ITALIJE..., E FALA BOGU I NAŠEM GAZDI ANTI KOJI JE KUPIL TVORNICU TRAKTORA IZ BJELOVARA; "tomo vinković"  I POMALO DELADU TRAKTORE, HRVATSKE TRAKTORE; ZGLOBNE, MALE, RUŽNE, ZELENE, LIPE, HRVATSKE,..."PRIMA" - TRAKTORE...

...I U BJELOVARU IMA JOŠ JEDNA TVORNICA TRAKTORA.,HRVATSKIH TRAKTORA; "hittner" , PO SLICI I PRILICI TOME VINKOVIĆA...,RADI ČOVIK MALE ŽUTE TRAKTORE., I VELIKE ŠUMSKE, ZGLOBNE TRAKTORE, ZA PRIMJER STOTINAMA..., TRAKTORI KOJI SU NA MINHENSKOM  SAJMU U NJEMAČKOJ OSVOJILI;  1. NAGRADU., PRIJE OKO DVIJE GODINE..., SVAKA ČAST STJEPANE HITTNER...

....ŠTETA, ŠTETA, STVARNO ŠTETA ČA VIŠE NEMA HRVATSKE PROIZVODNJE  POLJOPRIVREDNIH TRAKTORA; "torpedo"., po "deutuz" LICENCI., TVORNICE KOJA JE STARA PREKO STO I MALO GODIN., I VIŠE NE RADI ..., A TRAKTOR JE BIO I OSTAO ODLIČAN, FENOMENALAN,... SVI KOJI IMADU TE I TAKOVE TRAKTORE SLOŽITI ĆE SE SAMANOM, DA SU PRAVI, JEDINSTVENI,,,

....TAKODJER SMO IMALI U JASKI PROIZVODNJU FERGUSONOV.,   60 %  PROIZVODA UVOZILO SE IZ INDIJE., A 40 % PROIZVODA BILO JE HRVATSKA PROIZVODNJA IZ JASKE I RIJEKE.-

ETO TOLIKO ZA OVAJ PUT..., BITI ĆE JOŠ...,ČEKAM I VAŠE CRTICE O NAŠI I VAŠI TRAKTORI...

BOG!!!
Evidentirano

GROF
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #7 : Rujan 24, 2007, 02:40:46 »

E MOJ NARODE ČA REĆ???..., MA OVAJ NAŠ MIKOS IZ LIPIC OSTAVIL ME JE BEZ TEKSTA., I NE SAMO MENE NEGO PUNO LJUDI KI JE OVO VIDIL., DA,DA,...,OVAJ NJEGOV STROJ; MAKINU; DEUTZ-a., STAROG PUNO GODIN - MUZEJSKI PRIMJERAK I JOŠ IZVAREDNO SVE DELA., A LIPO GA JE I ZA VIDIT...

MORAM NAPOMENUT DA U NAŠOJ BRINJSKOJ OPĆINI IMA PUNO VAKOVI STROJEV - MAKIN., I SVI SU U POGONU, SVI DELADU.

TI TRAKTORI NJEMAČKE PROIZVODNJE POKAZALI SU SE JAKO DOBRI U SVIM UVJETIMA EKSPLOATACIJE., A UZ TO SU LAGANI I ZA RUKOVANJE I ZA ODRŽAVANJE., UZ MINIMALNU POTROŠNJU GORIVA I MAZIVA.  NA NAŠIM LIČKIM TERENIMA SKORO SU SVI STARI IZMEDJU 40 I 50 GODINA., SA TIM DA SE KORISTIDU U NAŠOJ OPĆINI I ŽUPANIJI NEGDI OKO 30 -SETAK GODIN.-

MIKE FALA TI DONEBA I BOG TE BLAGOSLOVIL!!!
Evidentirano

GROF
jezeranac
Novi član
*

« Odgovor #8 : Rujan 26, 2007, 10:24:33 »

Sada bi zamolil kumica Grofa da izabere kaj mu se najvise dopada: Jezik  Jezik
Evidentirano
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #9 : Rujan 28, 2007, 02:01:34 »

Citat: "jezeranac"

Sada bi zamolil kumica Grofa da izabere kaj mu se najvise dopada: Jezik  Jezik

....AKO MOGU BIRAT,  DAGI MOJ KUMIĆU JEZERANSKI., JA BI UZEL SVE., JER SU SVI OVI, OVDE PRIKAZANI STROJEVI ODLIČNI...

KUMIĆU MOJ SVAKA TI ČAST., I FALA ZA ŠANDRU - LEGENDU., NA PONOS I DIKU, DIJELU I LIKU...

BOG VAS BLAGOSLOVIL!!!
Evidentirano

GROF
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #10 : Rujan 30, 2007, 06:26:29 »

MOJI LJUDI, TEHNIČARI KAKOJI JA ZNAM ZVAT OD MILINE., VRATILI SU SE IZ GODIŠNJEG I SADA NIKAKO DA SE PRIVIKNEDU DELAT.-

MA MOJI LJUDI ZAGREB JE DEFINITIVNO KVARAN ZA LJUDE., I JAKO SE ZALENIDU OD ODMORA., PA ONDA JOPET GODIŠNJI ODMOR I TAKO TO U KRUG...

ALI ONI SU MI OBEĆALI DA ĆE BIT., I JA VAM OBEĆAVAM PUNO TRAKTOROV., BIT ĆE; VINKOVIĆA TOMICA KOLIKO OĆEŠ...

AJDE BOG!!!

« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2008, 09:28:43 stenta » Evidentirano

GROF
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #11 : Listopad 15, 2007, 08:25:10 »

1. SLIKICA JE IZ TVORNICE TRAKTORA U BJELOVARU., PROIZVODNA TRAKA...
   2. PROTOTIP., TRAKTORA TOME., NA HIDRO POGON...,JOŠ JE NA TESTIRANJIMA ŠIROM LIPE NAŠE...
   3. GAZDA PETAR HOLJEVAC GLEDA TRAKTORE; "TOME" U SERVISU, U BJELOVARU., STARI MODELI NA REMONTU NAKON 30-40 GODINA RADA..., GLEDA, ČUDI SE, I NEVJERUJE...
   4. ...I DALJE GLEDA, ČUDI SE I RAZMIŠLJA., DALI KUPIT OVOGA MALOGA DIVA., I DOĆ NA SERVIS ZA 30 GODIN., ALI MISLI DA BI MU SE SVI SMIJALI..., PA JE ODUSTAL OD KUPOVINE; "TOME".,I KUPIL JE STAROGA;  "IMT-ea" ., MA NEKA JE SA SRIĆOM., BOG MU DAL ZDRAVLJA., NJEMU I PREDIVNOJ OBITELJI...
   5. OVDE NA OVOJ SLIKICI., MA SLABIJE SE VIDI., "BELI TOME" SA RALICOM I PRIKOLICOM, ŠIROKI GUMAMI ZA SOLANU U PAGU...
   6. ...NA OVOJ SLIKICI MOJ PRIJATELJ; ŽELJKO GAŠPAROVIĆ I MOJ NEĆAK; FRANA, PRILIKOM PREUZIMANJA MOGA TRAKTORA "TOME"., MA MOGAL BI GA ZVAT I "ANTE"..., KADA JE GAZDA TVORNICE., GOSPODIN I GAZDA; ANTE RADIĆ., MA ČA REĆ., NEGO; BOG GA BLAGOSLOVIL., NJEGA I NJEGOVU PREDIVNU OBITELJ., KAO I SVE ZAPOSLENE U TVORNICI...
   7. TESTIRANJE FREZE ZA SNIG U TVORNICI...
   8. TOMICE SA KABINAMI., KO LIPICANERI, JEDAN UZ DRUGOG., MA LIPO JI JE ZA VIDIT...
   9. USPOREDBA  MAKINA; "ZETORA" I "TOME"., ZETORA STAROG 40 GODINA., MA MOJ BRAT MILE LIPO GA JE SREDIL., KO ZA PLACU..., DEMONSTRACIJA IZA; LOVAČKO - DRUŠTVENOG DOMA U JEZERANI...,MOJ BRAT SA DICOM I ŠOGORICA ZAVIRA IZ ŠKURINE...,A VIDIDU SE I DRVA ZA LJUTU LIČKU ZIMU...

MA ČA REĆ NA VO., ETO MOJ NARODE., MA MORAM JA REĆ,/I NAPISAT/., A VI ČITAJTE., I KOD NAS U KROEJŠI / LIPOJ NAŠOJ DOMOVINI HRVACKOJ/ SVE SE MORE NAPRAVIT., SAMO TREBA DELAT...  

...EVO MOJ NARODE LIČKI., BIĆE JOŠ...,ČITAMO SE...   BOG!!!
« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2008, 09:27:19 stenta » Evidentirano

GROF
GROF
Novi član
*

Profil WWW
« Odgovor #12 : Listopad 31, 2007, 07:26:25 »

...NA OVIM SLIKICAMI; TAJ MALI DIV VELIKIH MOGUĆNOSTI., MA JEDNOSTAVNO ZA NE- POVEROVAT..., OVAJ CRLJENAC VOZI CISTERNU ZA VODU OD 3,5 000., LITAR..., JEDNINO NESMI PO LOŠEM I MEKOM TERENU UZBRDO I NIZBRDO...,OVA CISTERNA NEMA KOČNICE ISPRAVNE...

...OVE SLIKICE SU POSLIKANE OVE GODINE; 05./2007.GOD., U DUBRAVI KOD VRBOVCA., HRVATSKA TVORNICA POLJOPRIVREDNIH STROJEVA; PRIKLJUČNIH ORUDJA ZA POLJOPRIVREDNE TRAKTORE; "GRAMIP" - DUBRAVA., SVIJETSKE KVALITETE, NAJVIŠIH EUROPSKIH STANDARDA...
« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2008, 09:40:23 stenta » Evidentirano

GROF
Ksenija
Novi član
*

Spol: Ženski

« Odgovor #13 : Studeni 02, 2007, 11:04:26 »

Uz sve kamijone i prevozna sredstva na svitu - najlipse se selit sa JEZERANSKIM TRAKTOROM  Smješko

Evidentirano
Ksenija
Novi član
*

Spol: Ženski

« Odgovor #14 : Studeni 02, 2007, 11:24:37 »

Mesta su se na vrime rezervirala !!! Bila je velika potraznja !!! I sudci su posla imali

Evidentirano
 Stranica: [1] 2 3 ... 38
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.