Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
Kolovoz 19, 2022, 12:49:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: 1 [2] 3
  Ispis  
Autor Tema: Dobrodosli na novi forum  (Posjeta: 57033 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #15 : Kolovoz 11, 2006, 12:17:31 »

PA I DA SI POGRIJEŠILA PA NIJE ZATO SMAK SVIJETA, AJME MENI, JA SE IZ MOJE ŠKOLE SIĆAM SAMO DA MI JE CURA U PRVOM RAZREDU OSNOVNE ŠKOLE U JEZERANI BILA MARICA PAVLOVIĆ IZ ČRNČA :oops:
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #16 : Kolovoz 11, 2006, 12:55:16 »

Evo ja cu Ti ovako pomoci!
MARICE,
LAKU TI ZELIM NOĆ
U KREVET SAD MORAŠ POĆ
JER BRZO ĆE JUTRO DOĆ

NE ČEKAJ DA DOĐE DAN
NEK' PREVARI TE SAN
SPAT' MORAŠ DUGO TI
JER ČEKAJU NAS SERTIĆI

GRBOVNICU TREBA PREVESTI
TAD ĆEMO SVU NOĆ PJEVATI
STO LITARA VINA POPITI
I NAŠEM KARLI NAZDRAVLJATI...

LAKU NOĆ! Sirast
Evidentirano
Ličan
Novi član
*

« Odgovor #17 : Kolovoz 11, 2006, 10:03:12 »

Marice i Mladene,
ča piše u povelji. Jako sam radoznal. Da li se poklapa s mojim tezama o ratnim uspjesima sa 78. pukovnijom (regimentom) i gdje. Miriše mi na vrlo veliku zaslugu.
Nemojte to držati za sebe.
Bog Vas poživil.
Evidentirano
Dubravko
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #18 : Kolovoz 12, 2006, 12:27:55 »

Bog Marica,

pod ovom temom "srdacan pozdrav" stoji slika iz osnovne skole stajnica na kojoj je ucitelj Darko Drazenovic i daci osmog razreda na kojoj sam ja i stenta. Pod temom "Jezerane nekad i sad" stoji slika iz osnovne skole u Jezerani na kojoj ni Darko Drazenovic a vi ste napisali da je on. To je G. Prpic iz Brinja kaj je bil direktor skole, te uciteljice Gda. Mira Vrkljan i Gda. Ankica Dugandzija.

Bog

Dubravko
Evidentirano
stenta
Administrator
Novi član

Spol: Muški

Profil Email
« Odgovor #19 : Kolovoz 12, 2006, 01:13:29 »

Citat: "Dubravko"
Bog Marica,

pod ovom temom "srdacan pozdrav" stoji slika iz osnovne skole stajnica na kojoj je ucitelj Darko Drazenovic i daci osmog razreda na kojoj sam ja i stenta. Pod temom "Jezerane nekad i sad" stoji slika iz osnovne skole u Jezerani na kojoj ni Darko Drazenovic a vi ste napisali da je on. To je G. Prpic iz Brinja kaj je bil direktor skole, te uciteljice Gda. Mira Vrkljan i Gda. Ankica Dugandzija.

Bog

Dubravko

Marice

Dubravko je upravu !!  Nemislim da je Darko ikada radio u Jezeranima ali u Stajnici je, evo dokaz da smo ja i Dubravko isli u osnovnu skolu u Stajnici od petog do osmog i darko nam je bil ucitelj !

Cool
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #20 : Kolovoz 14, 2006, 10:23:26 »

KAD BI SE MENE PITALO, MENI SE ČINI DA BI TO BILA KUĆA OD PODKAPELSKOG, SAMO MI NI JASNO ZA NUO DRVEĆE ČA RASTIE IZ TE RUŠEVINE, ALI TI SI MI NAPISALA U NEKOM POSTU DA SI STAJALA 198? PRED TUOM RUŠEVINOM, PA KADIJE TO ONDA BILO U JEZERANI??
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #21 : Kolovoz 14, 2006, 10:51:37 »

Citat: "Marica"
Dragi Mladene,
ovo je 1952 bila gostionica u Jezeranama.

Ja sam bila za Uskrs 1986 u Jezeranama i to sa mojom mamom. Ona zna da su to Jezrerane! A ja znam da čitam tablice na cesti! Te tvrdim da su to Jezerane! Nemoj da i tebi moram izvore moje posijete Jezeranama da dokazujem!  :wink:
Iz privatnih razloga je za meine ta gostionica jako važna. Kako se je gostioničar zvao? To bi tvoj tata morao da zna.  

Lijepi pozdrav

JA TE NE KUŽIM, AKO SI BILA TAMO PRED TOM RUŠEVINOM, GDI JE TO U JEZERANIMA, JELI U SREDINI KOD MOSTA? JELI KOD ŠKOLE, KADI SI STAJALA U JEZERANI PRED TOM KUĆOM 1986, GDJE JE TO BILO, U KOJEM DIJELU JEZERANA, MARICE.. Sirast
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #22 : Kolovoz 14, 2006, 11:12:04 »

E TO JE VEĆ NIŠTO DRUGO, BREŽULJCI SU BILI SIGURNO TO ZNAM, BILO JE I LIESKOVOGA GRANJA I ŽBUNJA, BILO JE I KAMIENJA ALI SRIĆO MOJA DA JE BILO LIVADA NA MALJENU E TO NEBI REKAL, ALI DOBRO, NEGO SAD SI ME ZAINTERESIRALA PAĆEMO VIDIT SMOJIM TATOM AKO NI ZASPAL, I JOŠ AKO IMAŠ KOJI DETALJ DA SE SJETIŠ BILO BI ČA KAŽE NAŠ LIPIČAR "COOL",  Sirast ,  JA VAS SAD NAPUŠĆAM SAT VREMENA AKO ME PITATE.. Cool
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #23 : Kolovoz 15, 2006, 01:07:07 »

OVO RASKRŠĆE TI JE 99% U SELU PROKIKE IZ PRAVCA ŽUPANJOL, ILI MOŽDA. KAD SE IZAJDE IZ ŽUTE LOKVE NA CESTU BRINJE-OTOČAC, DRUGE NEMA....http://www.cromaps.com/vacmap/hrvatska_index.htm  PA SADA TI IZVOLI I VIDI GDJE JE RASKRŠĆE IZMEĐU BRINJA I OTOČCA.. I SAMO JOŠ JEDNA STVAR....ČA STE DELALI TAKO DALEKO OD VELIKOGA KUTA, ZAČ STE SE TAKO DALEKO UDALJEVALI?? Cool
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #24 : Kolovoz 15, 2006, 01:35:44 »

MA JA JE PALIM I SIDAM U VU MOJU MAŠINU I ODMA KRIEĆEM PREDATE, IE MA NEMOREŠ TI MENI OSTAT VANI U MRKLOJ NOĆI PA DA TE VUCI RAŠČIŠEDU I POJIDU, MA MI TI JOŠ TREBAŠ ZA PREVODIT VA KOJEKAKOVA VRAŽJA ŠTIVA I PISMA NA ŠWAPSKI I NA RVACKI, A NE NE, JOŠ NAM TREBAŠ, NE NE, NIEĆE MOĆ RUODE MUOJ ROĐENI, KSEBI DUOJDI I PAMETNA BUDI PA ĆEMO I DALJE SURAĐIEVAT LIPOTO NAŠA U DALEKOM SVIETU, DOVIĐIENJA DO UJUTRO I LAKU NOĆ, LJUDI.... Smješko
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #25 : Kolovoz 15, 2006, 01:47:50 »

Imas li ti foto gdije su autobusi u Jezeranama 1952 god. stajali?[/quote]

AUTOBUSI SU UVIJEK STAJALI I ŠOFERI SU SPUŠTALI SVOJE UMORNE KOSTI PRED VU GOSTIJONU "PODKAPELSKI" KUĆU U SRED JEZERANI - TAKO JE BILO - TAKO JE I SAD - I TAKO ĆE I BIT!:D

OVO TI JE U JEZERANIMA BIO CENTAR SVEMIRA I DOGAĐANJA I DRUGOGA NIEMA, MOŽDA SE ČA NEDAVNO PROMINILO, TO NEBI BAŠ ZNAL :shock:

Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #26 : Kolovoz 16, 2006, 12:59:01 »

E PA OPET SI U PRAVU, UBI VA DOSADA NEMOGUĆE NEŠTO, AAAAAAAAAAAAHHHHAAAAA, IDEM SPAT, GOTUOV SAM I JEDVA GLJEDAM U VAJ KOMPJUTER, DA NIMA VI SMAJLIĆA ČA VIE OČI OKRIĆEDU JOŠ BI I PRVIJE IŠAL SPAT :roll:  OVAKO ONI OKRIĆEDU VIE SVOJE OČI A MOJ TATA STALNO U NJI POGLJEDAVA I KAŽE MI MA KAKO JE TO MOGUĆE DA SE TIE GLAVICE TAKO MICAT MOREDU KEDAR SU ŽIVE :lol:  AJMO POLAKO LIEGAT, BOG I LAKU NUOĆ Smješko SVITE..
Evidentirano
stenta
Administrator
Novi član

Profil Email
« Odgovor #27 : Kolovoz 16, 2006, 02:49:08 »

Dragi Stenta,
Dargi Dubravko,

A ti Stenta? Neželim te uvrijediti - "povrijediti tvoje osijećaje" ali tvoji zadnji postovi odkako si se vratio iz Stajnice su: Stajničar u "finim, opeglanim" hlačama - pantalonama kako kosi travu! Ni to čak nije realna fotografija jednog kosača! I onda još na prvoj strani!
Imam osijećaij, da sam ti "trn u oku"! Ako je tako; izvadi ga!

I

Draga moja Marice

Dobro si primjetila Stajnica nije kao nekada sto je bila, nekada su kosci izgledali sasvim drugacije, no ipak danas Stajnica i ljudi u Stajnici teze prema boljem i u korak s vremenom, pa tako i Stajnicki kosci ne nose vise kozune i pantalone napavljene od platna vec kose u LEVIS 501, GUCCI, REQUEST i KELVIN KLEIN.
Zamisli nekada su zene zvale kosce tj,dozivale na kilometar da se jeka odzvanjala do vrha Velike Kapele, a gledaj danas molim te svaki kosac ima u dzepu Tesla-Ericson ili Motorolu . Cool

Zao mi je ali stvarno tu ti nista nemogu pomoci ni promjeniti sto je tu je, ide narod u korak s vremenom :idea:

A da si mi trn u oku to nisi, znas da se ja ne bavim sa trnjem nego samo sa Ruzama Cool
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #28 : Kolovoz 16, 2006, 08:32:05 »

SADA DOĐOH, SJEDOH, UPALIH, POGLEDAH I VIDJEH ODGOVOR OD ŠTENTE!
E, JESMO LI RANJIVI, JESMO, ALI DO BOLA!
E, PA DRAGI NAŠ ŠTENTA, MORAM TE MALO, ZNAŠ KAKO JE :lol:  
A, GDJE JE DŽENTLMEN?
A KAVALIRČINA?
A ŠTENTA NEBI BIO ŠTENTA KADA NE BI BIO KAVALIR, ILI ? Sirast ....

PA, JA TI POZNAJEM MARICU NEKOLIKO DANA I KUNEM TI SE SA SVIM SVIECIMA DA JE TO 100% ISTINA ŽIVA, TI JE VJEROVATNO POZNAŠ PUNO VIŠE NEG, JA,  Cool

MARICA JE JEDNA PREDIVNA OSOBA SA KOJOM SE MOŽE UVIJEK OSTVARITI KONTAKT A POSEBNO VEZANO ZA SVAKU VRSTU POMOĆI GDJE ĆE MARICA U BILO KOJE DOBA DANA I NOĆI UČINITI SVE ONO ŠTO NI TI NI JA NI BILO TKO U OVOME FORUMU MOŽE I UOPĆE ŽELI NAPRAVITI, JER JE ONA TAKOVA OSOBA, I NA TAJ NAČIN ONA U STVARI POMAŽE SEBI JER JOJ JE NAJVEĆA NAGRADA KADA NEKOME POMOGNE, TO TI JE TAKOVA VRSTA!
ZNAŠ I TI I JA I SVI DA TE ONA NIJE ZAFRKAVALA ZA KOSCA, JEL TI VIDIŠ KOLIKO ONA NAPRAVI POSTOVA SA GREŠKAMA?Š? I??
ONDA IH ILI OSTAVI ILI PONEKADA I ISPRAVI, ZNAČI: ONA NE RAZMIŠLJA BAŠ TAKO KAO TI ILI JA ŠTO I KAKO ĆE NEŠTO NAPISATI, I DA LI MOŽE BITI NEGATIVNIH POSLJEDICA, VEĆ TO KAŽE ODMAH I ONAKO KAKO OSJEĆA U DATOME TRENUTKU, BEZ DA NEKOGA VRIJEĐA, PA "dobro jutro Liko moja" OVO JE FORUM I TKO JEBE SVAKU IZGOVORENU RIJEČ AKO JE TREBA "VAGAT", AKO SI KAVALIRČINA I DŽIGI-BAU ONDA MORAŠ NEKADA I PROGUTATI MARIČIN UBOD.
MAKAR ONA BODE DOBRONAMJERNO, DA SAMO ZNAŠ KOLIKO JE MENE PUTA IZŠPOTALA PA JA JOJ UVIJEK PUSTIM I ONA JE SRETNA, A TO NAM JE VAŽNO DA SMO SVI SRETNI I ZADOVOLJNI PA I SA PROGUCNUTIM LJUTIM ZALOGAJEM ALI SA OKUSOM POBJEDE!!!!!
NIJE ONA PO MOM LJUTA ZBOG KOSCA, IMA TU KOLIKO JA ČITAM IZMEĐU REDOVA I ŠALE I VICEVA I PIKANJA A VI BOGME KO DICA, E BAŠ STE SLATKI I CUKRENI, MA MILINA VAS JE ČUT, AJDE JOŠ MALO.....DA SE MOREMO SMIJAT.... Sirast  :lol:  :oops:
Evidentirano
stenta
Administrator
Novi član

Profil Email
« Odgovor #29 : Kolovoz 16, 2006, 11:24:23 »

Dragi Štenta,

sad možeš konačno odahnuti! Ja se isključujem sa ZK STAJNICA! Konačno se možeš opustiti jer ja neću više na ovom forumu niti jednu riječ napisati a pogotove ne o Velikom Kutu! :wink:  :idea:  :wink:

Nemoraš se truditi i tipkati odgovor jer ja ga neću nikada pročitati!

Ja ti ipak želim kao Administratoru ovog foruma mnogo uspijeha .

Molim, da me se kao člana briše!

Marica

A Marice moja  !!

To je vasa dobra volja zelite biti ovdje ili ne, u svakom slucaju uvijek ste dobro dosli sa svim vasim doprinosom.

Ljepi pozdrav Cool
Evidentirano
 Stranica: 1 [2] 3
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.