Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
Kolovoz 19, 2022, 01:29:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Ličke statistike  (Posjeta: 6112 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Lipice
Novi član
*

Spol: Muški

http://www.facebook.com/#!/groups/44928721496/

351463115 lipicetv@hotmail.com
Profil WWW
« : VeljaÄŤa 19, 2007, 04:08:45 »

Evo ča sam nasal pa mislim da bi to i vas moglo interesirat... ni samo da mi Ličani jimamo i svoje pivo, nego tu pivu najvice moremo i popit a izto tako ca se tice rakije... i u tome smo prvi...

Anketa istraživača Škole zdravlja ‘Andrija Štampar’

Piše: Goranka Jureško

Prekomjerna potrošnja vina i vode (osam čaša dnevno) je u Dubrovačko-neretvanskoj, u Šibenskoj sedam čaša te u Krapinsko-zagorskoj pet čaša. Kako se tri ili više standardnih pića smatraju teškim pijenjem, prekomjerna konzumacija alkohola bilježi se i u Koprivničko-križevačkoj, Splitsko-dalmatinskoj (četiri čaše) i Varaždinskoj (tri čaše). Pivo se najviše pije u Ličko-senjskoj županiji (više od četiri čaše), a ta je županija i prva po pijenju žestokih pića (oko tri čaše).

U Zagrebu i Karlovačkoj županiji podjednako se pije i vino i voda. Čak 30 posto onih koji prekomjerno piju ima visoki krvni tlak, a dio ih ima anginu pectoris, “slabo srce”, dok dio dobije moždani ili srčani udar.

A ca se more na kraju rec, nego da rakija zblizava ljude, i zato smo i mi tako drustveni i vidim da jima vec i majice od rakiji Namigujem za kupit.

RAKIJA (Connecting people)
Evidentirano

Lee Chan 4 life
 Stranica: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.