Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
Studeni 23, 2014, 04:10:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Murković  (Posjeta: 4025 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
stenta
Administrator
Novi član

Spol: Muški

Profil Email
« : Srpanj 06, 2006, 01:36:31 »

Bravo Marice !!!

Idemo dalje ima jos stare arhive koja ce obogatiti ovaj forum, MALO NAS JE AL SMO JAKI  Cool
Evidentirano
MLADEN
Novi član
*

Profil Email
« Odgovor #1 : Srpanj 27, 2006, 08:50:49 »

DA JESU LJUDINE SVI ŠEST - J E S U!!!!
A DA VIDIDU UČ SMO SE MI PRETVORILI, I ČA DELAMO BILO BI NAM I BIŽANJA I ŠVIĆKANJA, KUD KOJI MILI MOJI, SAMO NE PRED TE LJUDE I PROTIV NJI.
Evidentirano
stenta
Administrator
Novi član

Profil Email
« Odgovor #2 : Kolovoz 04, 2006, 04:27:21 »

Marice

Dajte molim vas skupite sve sto imate u vezi Familije Murkovic, stare fotografije, pisma, razglednice itd pa cemo otvoriti novu temu na forumu sve vezano za Murkovice kako bi mogli napraviti jedanu dobru arhivu za sve ljude koji zele vise znati i cuti o tim ljudima. :idea:

Hvala vam ljepo

Stenta
Evidentirano
Ličan
Novi član
*

« Odgovor #3 : Kolovoz 04, 2006, 07:59:15 »

Ja sam nakon izdavanja naše knjige uspio sakupiti dosta novih i potpuno nepoznatih fotografija o obitelji Murković i o njihovom Dvoru u Stajnici. Kada se Mato vrati is Švicarske staviti ćemo ih na FORUM. O generalu Murkoviću ima nešto u našoj knjizi na 136 stranici. Dobio sam novih materijala o njegovoj herojskoj borbi u Srbiji u Prvom svjetskom ratu. To će izići u našoj slijedećoj knjizi.
Ujedno pozdrav gospodinu Damiru Murkoviću u Trstu. Možda i on nešto ima što još nije objavljeno.
Poseban pozdrav našoj Marici, Štenti, Mladenu, Mati ( i naravno Sandri)

Stajnica: Joso Murković, četvrti s lijeva i njegovih pet sinova, s lijeva: Vlade, Matija, Ivica, Joško i Slave, 1930 god

Stajnica: Braća Murkovići poslije povratka iz lova, oko 1930. Lijevo stoji Joškov sin Josip-Braco (danas u Argentini)
Evidentirano
Ličan
Novi član
*

« Odgovor #4 : Kolovoz 05, 2006, 11:36:51 »

Draga Marice,
radi se o foto materijalu a svaki tekst je dobro došao na ove stranice. Zato napišite sve što imate. Ja ću naknadno staviti fotografije koje imam.
Evidentirano
stenta
Administrator
Novi član

Profil Email
« Odgovor #5 : Kolovoz 06, 2006, 02:39:24 »

Marice

Sve je u redu, samo pisite do mile volje sto god zelite, pa nemojmo zaboraviti ovo ostaje mladim generacijma koje ce u skoroj buducnosti citati vase i nase radove zapisane na ovome Forumu kad god kome padne  na pamet.
 :!:

Stenta
Evidentirano
 Stranica: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.