Lički forum
Lički forum ZK Stajnica  
Kolovoz 23, 2017, 10:01:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Stranica: [1]
  Ispis  
Autor Tema: serdari u sirokoj kuli/od prije 1700.godine/  (Posjeta: 1930 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
diskjokey
Novi član
*

« : SijeÄŤanj 16, 2016, 06:39:34 »

postovani/pokusavam pronaci/istraziti odakle su porodice dolazile u Liku,moji serdari  :)su zivei u sirokoj kuli od prije 1700.godine,dotle sam uspio istraziti,tu sam stao,dali mi neko moze odgovoriti kome se obratiti,za informaciju gde bih mogao saznati odakle su serdari mogli doci u siroku kulu,imam podatke da su moji zivelu uz cestu u sirokoj kuli od 1700 godine-1947.godine,posle toga se gubi svaki trag,.obracao sam se arhivima medjutim nisam uspio saznati nista,pokusavam takodje pronaci informacije o mojoj baki todori podkonjak,ona je izsiroke kule,volio bih ako bi mi se neko javio od familije podkonjak/iz siroke kule/ako iko ima,ili iz like,dali mi neko moze pomoci,na ovu temu,hvala lijepa,pozdrav sa obala pacifika,od serdara iz siroke kule,.
Evidentirano
Ličan
Novi član
*

« Odgovor #1 : SijeÄŤanj 18, 2016, 12:33:35 »

Pokušaj pronaći knjigu "Seobe i naselja u Lici" od Stjepana Pavičića. On je istraživao porijeklo pojedinih prezimena. Ako ne uspiješ javi se.
Srdačan pozdrav
Evidentirano
Ličan
Novi član
*

« Odgovor #2 : SijeÄŤanj 18, 2016, 12:40:50 »

Prijatelju Serdar

evo pokušaj pročitati na: http://www.scribd.com/doc/187655602/Seobe-i-Naselja-u-Lici
Evidentirano
 Stranica: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

UseBB Port by Gaia Lički forum ZK Stajnica | Powered by SMF 1.1.10. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.